Menu
Your Cart
MADENİ
YAĞLAR
MARKALAR
AKÜ
GRUBU
BAYİLİKLERİMİZ
OTO BAKIM
ÜRÜNLERİ

ETNA PETROL

Madeni yağ, Kimyasal Ürünler, Akü ve Oto Bakım ürünleri sektöründe köklü geçmişi ile resmi kurumlar, sanayi kuruluşları, ve yağ satış noktalarına hizmetlerine devam eden Etna Petrol, her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.


Tüm ürünlerimizi incelemek ve sipariş vermek için, aşağıdaki buton üzerinden online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz

Kurumsal

Etna Petrol ve Akaryakıt Ltd. Şti.

Etna Akaryakıt ve Petrol, sektörde yılların tecrübesine sahip , deneyimli,konusunda uzman , teknoloji ve değişimleri takip eden , yeniliklere açık bir yönetim kadrosuna sahiptir. Yapmış olduğu yüklü alımlar ve güçlü bağlantılar sayesinde Dev Markaları Hesaplı Fiyatlara satmayı ilke edinmiş ve bunu da başarmıştır. Hizmet vermekte olduğumuz madeni yağ sektöründe  öncü olmayı başaran firmamız , sektörde bir çok ilki gerçekleştirerek , sektörün  lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Her geçen gün artan ; ürün çeşitliliğimiz , satış ağımız ve müşteri memnuniyetimiz ile , siz değerli müşterilerimiz le birlikte sürekli daha ileriye…

Madeni yağ, Kimyasal ürünler ve Akü ve Oto Bakım ürünleri sektöründe köklü geçmişi ile resmi kurumlar, sanayi kuruluşları, ve yağ satış noktalarına hizmetlerine devam eden Etna Petrol, her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.