Menu
Your Cart

Hakkımızda

Madeni Yağlar
Otomotiv ve Endüstriyel Madeni Yağları
Akü Grubu
Otomotiv ve Endüstriyel Akü Çeşitleri
Oto Bakım Ürünleri
Temizleme, Mekanik, Yağlama vb. Ürün Gurubu
Kimyasal Ürünler
Yerli ve Yabancı bayiliklerimiz ile Kimyasal Ürün Grubu

Etna Akaryakıt ve Petrol, sektörde yılların tecrübesine sahip , deneyimli,konusunda uzman , teknoloji ve değişimleri takip eden , yeniliklere açık bir yönetim kadrosuna sahiptir. Yapmış olduğu yüklü alımlar ve güçlü bağlantılar sayesinde Dev Markaları Hesaplı Fiyatlara satmayı ilke edinmiş ve bunu da başarmıştır. Hizmet vermekte olduğumuz madeni yağ sektöründe  öncü olmayı başaran firmamız , sektörde bir çok ilki gerçekleştirerek , sektörün  lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Her geçen gün artan ; ürün çeşitliliğimiz , satış ağımız ve müşteri memnuniyetimiz ile , siz değerli müşterilerimiz le birlikte sürekli daha ileriye…

Madeni yağ, Kimyasal Ürünler, Akü ve Oto Bakım ürünleri sektöründe köklü geçmişi ile resmi kurumlar, sanayi kuruluşları, ve yağ satış noktalarına hizmetlerine devam eden Etna Petrol, her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. 

Değerlerimiz;

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.
Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.


Amacımız;

Müşterilerimize Dev Markaları Hesaplı Fiyatlara sunmak.
Müşteri memnuniyetini sürekli artırmak.
Müşterilerimizden aldığımız destekle ülkemizin gücüne güç katmak.